Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/rakoncc/rakon.com.pl/classes/Blowfish.php on line 69
Odzież ochronna robocza (2) - RakonKATALOG

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON specjalizuje się w sprzedaży  odzieży roboczej ochronnej  dla pracowników tj.: monterzy, elektrycy, hydraulicy, stolarze oraz działających w innych branżach, w których konieczne jest stosowanie odzieży BHP.

Oferujemy szeroki wybór odzieży ochronnej roboczej. Doskonała funkcjonalność ...
KATALOG

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON specjalizuje się w sprzedaży  odzieży roboczej ochronnej  dla pracowników tj.: monterzy, elektrycy, hydraulicy, stolarze oraz działających w innych branżach, w których konieczne jest stosowanie odzieży BHP.

Oferujemy szeroki wybór odzieży ochronnej roboczej. Doskonała funkcjonalność i atrakcyjne wzornictwo. Prosty i ponadczasowy krój, komfort w noszeniu i utrzymaniu czystości to walory naszej odzieży roboczej. Znajdą tu Państwo komplety ubrań roboczych zarówno ze spodniami do pasa jak i ogrodniczkami. Zaspokoimy Państwa oczekiwania na odzież roboczą letnią oraz zimową. Profesjonalne ubrania do prac w trudnych warunkach jak i fartuchy ochronne to tylko niektóre z pozycji jakie znajdą Państwo w naszej ofercie odzieży roboczej.

W ofercie dostępna jest:

 • odzież robocza z polarem, która rewelacyjnie nadaje się do prac podczas zimniejszych dni na zewnątrz;
 • odzież robocza która znajdzie zastosowanie w różnorodnych pracach przydomowych, np. praca w ogrodzie, prace remontowe;
 • odzież ochronna robocza, której zadaniem jest zapewnić maksymalną ochronę przed ewentualnymi obrażaniami

 
Zapewniamy, że sprzedawane przez nas produkty są zgodne z normami i dyrektywami europejskimi określającymi wymagania BHP. Bezpieczne i praktyczne rozwiązania, które oferujemy zostały docenione już przez wiele firm działających w różnych branżach. Zachęcamy aby i Państwo postawili na naszą odzież ochronną roboczą i tym samym dołączyli do zadowolonego grona naszych Klientów. W razie pytań i wątpliwości gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie zamówienia.

Więcej

Odzież ochronna robocza Jest 19 produktów.

Podkategorie

 • Koszule flanelowe
 • Ubrania robocze

  RAKON to państwowe przedsiębiorstwo odzieżowe, które zajmuje się sprzedażą produktów ubrań roboczych. Nasze produkty dedykowane są różnych gałęzi przemysłu. Sprzedawana przez nas odzież ochronna wykorzystywana jest między innymi przez przez ekipy remontowe oraz budowlane, monterskie, elektryków, mechaników, stolarzy.

  W naszym przedsiębiorstwie mogą państwo znaleźć ubrania robocze z odblaskami. Wszystkie produkty przejawiają się świetną jakością jak i niezwykłą wygodą, a to wszystko w okazyjnych cenach. RAKON stawia na wciąż rozwijającą się technologie oraz zaspokajanie wciąż rosnących wymogów naszych konsumentów.

  Nasze ubrania robocze cechuje przede wszystkim :

  • wysoka wytrzymałość
  • wykorzystanie materiałów najlepszej jakością
  • szeroki wybór, w tym ubrania ocieplane polarem
  • szeroki zakres zastosowań (ubrania robocze mogą być wykorzystywane w dużej ilości prac: na przykład przy remoncie w domu)


  Oferta obejmuje takie ubrania robocze jak:

  • Ubranie Sztygar Comfort,
  • Ubranie antyelektrostatyczne Expert,
  • Ubranie Standard.


  Chcielibyśmy Państwa zapewnić że, wszelkie ubrania robocze spełniają odpowiednie normy europejskie oraz wymogi BHP.  Gwarantujemy najlepszą jakość sprzedawanych produktów i profesjonalne doradztwo przy wyborze rozwiązań dostosowanych do Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz znajomość rynku pozwoliły nam idealnie wpasować się w oczekiwania naszych Klientów!

 • Bluzy
 • Spodnie robocze

  Wysokiej klasy ochronne spodnie robocze, to podstawa odpowiedniego stroju pracownika w wielu gałęziach przemysłu. W ofercie przedsiębiorstwa Rakon znajdą Państwo spodnie robocze zgodne z odpowiednimi normami i dyrektywami europejskimi.

  Sprzedajemy spodnie robocze  dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz krojach (np. spodnie ogrodniczki, spodnie ostrzegawcze, bojówki). Wiele modeli wyposażonych jest w dużą ilość kieszeni. Atut ten doceniany jest przez specjalistów pracujących w rożnych branżach. Nasze spodnie robocze charakteryzują się również świetną jakością, co przejawia się wysoką wytrzymałością i wygodą podczas noszenia. To wszystko otrzymują Państwo w bardzo dobrej cenie.

  Stawiając na bezpieczeństwo pracy gwarantujemy więc:

  • wysoką odporność na uszkodzenia,
  • najlepszą jakość wykorzystywanych materiałów,
  • szeroki wybór produktów oraz wszechstronne zastosowanie.


  Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiednich spodni roboczych nie zawsze jest prostym zdaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego nasi pracownicy są w stanie zagwarantować profesjonalne doradztwo w wyborze specjalistycznej odzieży ochronnej. Dokonując analizy czynności wykonywanej przez pracowników jesteśmy w stanie dobrać rozwiązania najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań.  Zachęcamy do zaznajomienia się z wyborem spodni roboczych dostępnych w aktualnej ofercie, a w razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu.


   

 • Kurtki
 • Fartuchy
na stronę
Pokazuje 10 - 18 z 19 elementów
Pokazuje 10 - 18 z 19 elementów